* Pierwszy miesiąc współpracy cena obniżona o 50%

O metodzie

 

Nasz program to terapia, a więc znacznie głębsze dotknięcie "problemów z odchudzaniem" niż sama psychodietetyka. Tym co wyróżnia naszą metodę pracy jest to, że sięgamy do najgłębszych źródeł tych problemów. Szukamy przyczyny, a nie leczymy tylko skutki. Inaczej mówiąc leczymy, a nie zaleczamy. Pomagamy uzdrowić te obszary życia, najczęściej nieuświadomione, które powodują porażki na drodze odchudzania

 

 

Cennik

 

 

 

 

O nas

Nasz zespół tworzy troje ekspertów z różnych dziedzin: psychoterapii, dietetyki i treningu personalnego. Tworząc program "Odchudzanie zacznij od głowy" zebraliśmy w jednym miejscu nasze zawodowe doświadczenia, którymi chcemy się dzielić i służyć pomocą innym.

Dowiedz się więcej

Jeśli chcesz uzyskać więcej informacji napisz na adres:

 

kontakt@odchudzanieodglowy.pl

lub skorzystaj z formularza na stronie

Telefon kontaktowy

 698 400 835

Zespół

 

W odróżnieniu od psychodietetyka, który prowadzi podopiecznych dietetyczne i psychologicznie samodzielnie - my pracujemy jako zespół ekspertów z poszczególnych dziedzin, wzajemnie się uzupełniając, dążymy do osiągnięcia efektu całościowo, jednocześnie mierząc się z problemem z różnych stron. Dla Ciebie jako uczestnika programu ważne jest to, że pracując z każdym z nas, masz więcej możliwości kontaktu i tym samym efektywniej wykorzystujesz czas.

Głęboka przemiana

 

Ten program to przemiana ciała i ducha. Nie tylko pomagamy osiągnąć cel związany ze zmianą sylwetki, ale pracujemy nad źródłem niepowodzeń, zgodnie z założeniem że nie wystarczy wyleczyć sam katar, trzeba wyleczyć chorobę. Dotarcie i przepracowanie źródła problemu pozwala, aby głęboka przemiana, zarówno sylwetki, stylu życia, odpowiednich nawyków - pozostała z Tobą na stałe.

Co nas wyróżnia?

 

 

Jak pomagamy?

 

Tworząc nasz program pomocy punktem wyjścia były osiągnięcia psychodietetyki. Zgodnie z jej podejściem w pracy z osobami zmagającymi się z nadmierną masą ciała i szkodliwymi nawykami żywieniowymi, w szczególności z takimi, które ewidentnie nie potrafią poradzić sobie z problemem, powinno się uwzględniać także czynniki wewnętrzne. Dopiero takie działanie daje najlepsze efekty i trwałą zmianę.

120 zł *

Dowiedz się więcej

Skąd czerpiemy?

 

Według danych Światowej Organizacji Zdrowia w Polsce 64%mężczyzn i 49%kobiet zmaga się z nadwagą. Niestety według prognoz te liczby będą wzrastać. Dlatego też stale poszukiwane są nowe metody walki z otyłością, opracowywane są nowe trendy dietetyczne, wzrasta świadomość konieczności zdrowego trybu życia, gdzie na pierwszy plan wysuwa się zdrowe odżywianie i aktywność fizyczna.

Dowiedz się więcej

Idea programu

 

Program powstał w wyniku długotrwałej pracy z osobami zmagającym się z nadwagą i jest odpowiedzią na pytanie - dlaczego jedni, wchodząc w etap odchudzania bez większych problemów, tracą nagromadzone kilogramy, a drudzy napotykają na tej drodze masę trudności nie do pokonania. I tak jak byli otyli, tak są nadal.

Dlaczego "od głowy"?

 

Termin "od głowy" oznacza tyle, że właśnie w niej - w naszym wnętrzu - należy szukać źródła problemów i niepowodzeń na drodze odchudzania. Ideą naczelną tego projektu jest - obok terapii ciała - "terapia głowy", czyli przepracowanie w sobie tych sfer, które wymagają wyrobienia odpowiednich postaw, mających na celu otwarcie drogi do sukcesu w pracy nad sylwetką

Dla kogo?

 

Program jest skierowany do wszystkich, którzy mają szeroko pojęty "problem z odchudzaniem", przejawiający się tym, że chciałyby schudnąć - ale nie wychodzi, podejmowały już wielokrotnie próby - ale zawsze wracają do punktu wyjścia, zmagają się ze swoimi słabościami, które stają na drodze do wymarzonej sylwetki, są ich świadome - ale nie potrafią ich przezwyciężyć.

Dowiedz się więcej

Dowiedz się więcej

Dowiedz się więcej

Nasza praca

Formy prowadzenia

 Do programu można przystąpić na zasadzie  kontaktu bezpośredniego - który rekomendujemy - oraz prowadzenia on-line - dla tych osób, które z różnych powodów niestety nie mogą pracować z nami w świecie rzeczywistym.

Prowadzenie on-line

Kontakt bezpośredni

1 sesja terapeutyczna (50 minut)*

120 zł

1 trening personalny na siłowni (60 minut)

150 zł

Prowadzenie dietetyczne (koszt miesięczny)

gratis

Pierwsza konsultacja

Pakiet 

 

Nasz program to w tej chwili jedyna oferta na rynku, która jednocześnie skupia w sobie opiekę psychoterapeuty, prowadzenie dietetyczne oraz trening personalny. Nasze doświadczenia zawodowe mówią nam, że tylko kompleksowe połączenie daje dobre rezultaty. Nie da się bowiem zrzucić zbędnych kilogramów posiłkując się jedynie dietą, zapominając przy tym o odpowiednio dobranym treningu. I na odwrót.

Wyślij
Wyślij
Formularz został wysłany - dziękujemy.
Proszę wypełnić wszystkie wymagane pola!

Dowiedz się więcej

Nasz gabinet:

 

Ul. Hoża 5

00-528 Warszawa

Nasz klub fitness:

 

CityFit Rondo ONZ

Spektrum Tower ul. Twarda 18