Czy program jest dla każdego?

Nie. Program jest przeznaczony dla osób mających trudności w odchudzaniu. Szczegóły na ten temat znajdziesz TUTAJ

 

 

 

Jak wygląda współpraca/przystąpienie do programu?

Współpracę rozpoczynamy od konsultacji, która jest bezpłatna. Konsultacja ma na celu poznanie się dwóch stron: prowadzących i potencjalnego klienta. Jest to czas, w którym prowadzący mają zorientować się w celach, problemach, dotychczasowych porażkach, itp. klienta, mają też za zadanie określić czy są w stanie skutecznie pomóc w rozwiązaniu problemów, ustalić częstotliwość spotkań, formy pracy, itd. To samo dotyczy potencjalnego klienta. Podczas konsultacji ma on możliwość bliższego zapoznania z projektem, przedstawienia swoich oczekiwań i określenia czy takie działania są w stanie rozwiązać jego problemy.

 

 

 

Jak długo trwa program?

Nie da się jednoznacznie określić ram czasowych. Jest to sprawa indywidualna każdego uczestnika.

 

 

 

Po jakim czasie zauważę pierwsze efekty?

Nie da się jednoznacznie określić ram czasowych. Każdy przypadek jest inny. Jeden wymaga więcej, drugi mniej pracy. Jednak holistyczne spojrzenie na problem odchudzania i zaproponowane przez nasz zespół techniki pomocy w bardzo krótkim czasie zaczną przynosić pierwsze oznaki przemiany.

 

 

 

Jaka jest częstotliwość spotkań?

Jest to sprawa indywidualna ustalana z każdym podopiecznym w zależności od skali problemu, ilości pracy potrzebnej do wykonania oraz możliwości czasowych. Zazwyczaj wygląda to tak: praca z psychoterapeutą to jedna 50 min. sesja w tygodniu w dogodnej dla Ciebie porze. Trening z trenerem personalnym odbywa się zazwyczaj 2-3 razy w tygodniu (każdy trening trwa godzinę). Praca z dietetykiem to początkowo kontakt mający na celu ustalenie planu dietetycznego, omówienie go po otrzymaniu, a następnie weryfikacje planu/konsultacje/wyjaśnienia w zależności od potrzeb. Kontakt z dietetykiem odbywa się online.

 

 

 

Czy do programu można przystąpić online?

Tak. Pod pewnymi warunkami. Trzeba zdawać sobie sprawę że kontakt indywidualny z psychoterapeutą jest niezastąpiony. Jeśli jednak miejsce zamieszkania lub tryb pracy uczestnika nie pozwala na kontakt bezpośredni, wówczas możemy zastosować terapię online za pośrednictwem Skype. Warunkiem prowadzenia trenerskiego online jest dotychczasowe doświadczenie treningowe na siłowni. Nie polecamy takiego prowadzenia osobom początkującym.

 

 

 

Jak wygląda prowadzenie trenera personalnego online?

Prowadzenie takie przeznaczone jest dla osób, które mają już jakieś doświadczenie w treningu na siłowni. Trenowały już same, bądź miały trenera personalnego. W ramach prowadzenia online uczestnik otrzymuje indywidualny plan treningowy, dostosowany do stażu treningowego i możliwości czasowych. Plan jest modyfikowany raz w miesiącu. Uczestnik programu kontaktując się z trenerem ma możliwość konsultacji, monitorowania postępów, zgłaszania pytań i problemów.

 

 

 

Czy mogę w każdej chwili zrezygnować z uczestnictwa w programie?

Tak

 

 

 

Czy prowadzący zapewniają anonimowość?

Obowiązuje nas pełna dyskrecja omawianych problemów i postępów w prowadzeniu. Każdy ze specjalistów tworzących nasz zespół kieruje się kodeksem etycznym, tajemnicą zawodową oraz przepisami prawa.

 

 

 

Czy do programu mogę przystąpić z koleżanką/kolegą?

Nie. Każdy pracuje indywidualnie bo każdy człowiek ma inne problemy i wymaga innej pomocy.

 

 

 

Jestem po kontuzji/wypadku /mam przeciwskazania zdrowotne co do wysiłku fizycznego. Czy mogę przystąpi do programu?

Tak. Trener personalny bierze pod uwagę wszystkie wskazania i przeciwskazania zdrowotne pracując z podopiecznym.

 

 

 

Mam słabą kondycję. Od dawna nie uprawiam żadnego sportu. Czy dam sobie radę podczas treningu?

Oczywiście. Nasz trener personalny każdy trening dopasowuje do możliwości fizycznych podopiecznego/ej.

 

 

 

Mam wysoką cukrzycę, uczulenia, nietolerancje pokarmowe, zalecenia/przeciwskazania zdrowotne i inne zaburzenia związane z odżywianiem. Czy mogę przystąpić do programu?

Tak. W naszym zespole pracuje profesjonalny dietetyk, który opracuje dietę biorąc pod uwagę wszystkie niezbędne uwagi.

 

 

 

Czy dietetyk układa dietę wegetariańską, wegańską, i inne?

Tak. Nasz dietetyk układa i prowadzi każdy rodzaj diety.

 

 

 

Gdzie odbywają się spotkania?

Sesje terapeutyczne odbywają się w gabinecie w centrum Warszawy (dokładny adres ul. Hoża 5). Treningi personalne na siłowni w centrum Warszawy (klub CityFit Rondo ONZ, ul. Twarda 18).

 

 

 

Czy muszę mieć karnet na siłownię?

Tak. Uczestnik programu wykupuje dla siebie karnet na siłownię lub korzysta z karty Multisport.

 

 

 

Czy pracując z trenerem personalnym dojdę do etapu, kiedy będę mógł/mogła ćwiczyć samodzielnie?

Program pracy z trenerem jest tak zaplanowany, aby po zdobyciu odpowiedniego doświadczenia treningowego zacząć ćwiczyć samodzielnie. Uczestnik programu przechodzi wówczas na prowadzenie trenerskie online. Otrzymuje plan treningowy który modyfikowany jest raz w miesiącu.

 

Najczęściej zadawane pytania

Wróć do strony głównej

Nasz gabinet:

 

Ul. Hoża 5

00-528 Warszawa

Nasz klub fitness:

 

CityFit Rondo ONZ

Spektrum Tower ul. Twarda 18