Efekt

 

Końcowy efekt to przede wszystkim zmiana sylwetki, ale nie tylko. To wypracowanie odpowiednich postaw, które pozostają do końca życia. To także dotarcie do głębi problemów i profesjonalna pomoc w wyeliminowaniu ich raz na zawsze. Zgodnie z dewizą, że przyczyn niepowodzeń należy szukać u źródeł.

Prowadzenie

 

Składa się z trzech filarów:

 

- Pracy z psychoterapeutą - jest to jedna sesja w tygodniu.

 

- Prowadzenia i stałej opieki dietetyka - uczestnik programu otrzymuje indywidualny plan dietetyczny, który jest na bieżąco monitorowany przez dietetyka i zmieniany w razie potrzeby.

 

- Opieki trenera personalnego - zazwyczaj są to 2-3 treningi w tygodniu w wydaniu indywidualnym.

Konsultacja

 

Uczestnik zgłaszający się do programu zapraszany jest na konsultację, która jest bezpłatna. Konsultacja to głęboka rozmowa na temat dotychczasowych problemów z odchudzaniem, doświadczeń, obaw, niepowodzeń, zarówno dotyczących diety, aktywności fizycznej, jak i innych ważnych aspektów. Z jednej strony daje ona możliwość nakreślenia pierwszego planu pomocy, ustalenia priorytetów i zasad współpracy. Z drugiej strony daje uczestnikowi programu możliwość głębszego poznania idei projektu. Po pozytywnej decyzji każdej ze stron rozpoczynamy współpracę.

Więcej n.t. sposobu pracy naszych ekspertów

Więcej n.t. naszej metody

Wróć do strony głównej

Nasz gabinet:

 

Ul. Hoża 5

00-528 Warszawa

Nasz klub fitness:

 

CityFit Rondo ONZ

Spektrum Tower ul. Twarda 18