Sesje terapeutyczne odbywają się raz w tygodniu. Czas trwania sesji to 50 minut. Spotkania odbywają się w naszym gabinecie w centrum Warszawy ul. Hoża 5. Godzinę spotkania ustalamy indywidualnie.

 

Treningi pod opieką trenera personalnego odbywają się w siłowni CityFit w Warszawie przy Rondzie ONZ, budynek Spectrum Tower, ul. Twarda 18. Zazwyczaj są to 2-3 treningi w tygodniu. Czas trwania pojedynczego treningu to 60 minut. Każdy trening jest dopasowany do możliwości fizycznych podopiecznego. Do wejścia na siłownię uprawnia karnet lub karta Multisport.

 

Jedynie prowadzenie dietetyczne jest na zasadzie prowadzenia on-line. Rozpoczyna go wysłanie ankiety zawierającej około 20 pytań dotyczących trybu życia, dotychczasowego odżywiania, uczuleń bądź nietolerancji pokarmowych, zaleceń bądź przeciwwskazań lekarskich, ilości spożywanych posiłków, dotychczasowych problemów żywieniowych, i wielu innych. Na tej podstawie w ciągu kilku dni nasz dietetyk opracowuje plan dietetyczny podzielony na 7 dni. Plan jest ułożony tak, że zaproponowane posiłki można w dowolny sposób zmieniać ze sobą, co daje duże możliwości w komponowaniu i urozmaicaniu diety. Istnieje możliwość, aby zaproponowane posiłki dietetyk zmienił, jeżeli coś nam w planie nie odpowiada. Po miesiącu plan dietetyczny jest zmieniany. Uczestnik programu ma stały kontakt z dietetykiem: ma możliwość konsultacji, monitorowania postępów, zgłaszania pytań i problemów. Zobowiązany jest też do wysyłania (co 2 tygodnie) raportów z postępów na drodze odchudzania.

Kontakt bezpośredni

 Rekomendujemy go, jako najlepszą formę prowadzenia dla wszystkich, którzy chcą uczestniczyć w programie. Kontakt bezpośredni, w wydaniu indywidualnym, dzielimy na sesję terapeutyczne i treningi personalne.

Prowadzenie on-line

Wróć do strony głównej

Nasz gabinet:

 

Ul. Hoża 5

00-528 Warszawa

Nasz klub fitness:

 

CityFit Rondo ONZ

Spektrum Tower ul. Twarda 18