Sesje terapeutyczne wyglądają i trwają tak samo jak w kontakcie rzeczywistym, z tą różnicą, że przeprowadzamy je za pośrednictwem Skype.

 

Prowadzenie trenerskie on-line obejmuje indywidualny plan treningowy do samodzielnej realizacji. Taki plan opracowany jest na podstawie otrzymanych wcześniej od Ciebie informacji. Jest dostosowany do Twojego stażu treningowego, zaleceń bądź przeciwwskazań lekarskich oraz możliwości czasowych. Zazwyczaj podzielony jest na 3 dni treningowe w tygodniu, chyba że życzysz sobie inaczej. Plan jest modyfikowany w miarę potrzeby. Kontaktując się z trenerem masz możliwość konsultacji, monitorowania postępów, zgłaszania pytań i problemów.

 

Prowadzenie dietetyczne wygląda tak samo jak w opcji prowadzenia bezpośredniego. Rozpoczyna go wysłanie ankiety zawierającej około 20 pytań dotyczących trybu życia, dotychczasowego odżywiania, uczuleń bądź nietolerancji pokarmowych, zaleceń bądź przeciwwskazań lekarskich, ilości spożywanych posiłków, dotychczasowych problemów żywieniowych, i wielu innych. Na tej podstawie w ciągu kilku dni nasz dietetyk opracowuje plan dietetyczny podzielony na 7 dni. Plan jest ułożony tak, że zaproponowane posiłki można w dowolny sposób zmieniać ze sobą, co daje duże możliwości w komponowaniu i urozmaicaniu diety. Istnieje możliwość, aby zaproponowane posiłki dietetyk zmienił, jeżeli coś nam w planie nie odpowiada. Po miesiącu plan dietetyczny jest zmieniany. Uczestnik programu ma stały kontakt z dietetykiem: ma możliwość konsultacji, monitorowania postępów, zgłaszania pytań i problemów. Zobowiązany jest też do wysyłania (co 2 tygodnie) raportów z postępów na drodze odchudzania.

Prowadzenie on-line

 Trzeba zdawać sobie sprawę, że kontakt bezpośredni jest najlepszą formą uczestnictwa w programie. Jeśli jednak miejsce zamieszkania lub tryb pracy nie pozwalają na kontakt bezpośredni, wówczas możemy zastosować prowadzenie on-line.

Wróć do strony głównej

Kontakt bezpośredni

Nasz gabinet:

 

Ul. Hoża 5

00-528 Warszawa

Nasz klub fitness:

 

CityFit Rondo ONZ

Spektrum Tower ul. Twarda 18